Golf Club Stará Boleslav

Mapa stránek|Vyhledávání:
« aktuality

07.04.2018 - Zahajovací jarní greensome

Zahajovací jarní greensome V sobotu 7. 4. 2018 náš klub zahájil golfovou sezónu Jarním greensomem. Turnaje se zúčastnilo 72 hráčů a hráček. I když bylo ráno velmi studené, všichni přišli s dobrou náladou a počasí je odměnilo konečnou, skoro letní pohodou. Popis hry a vítězství: Přihlášky dvojic případně jednotlivců - sestavení dvojic před startem. Oba hráči odehrají své míčky z odpaliště a následně vyberou lépe umístěný míček. Druhý míček zvednou. Pak se hráči střídají v odpalech až do zahrání míčku do jamky. Na další jamce odpalují opět oba hráči a opět vybírají lepší drive a střídají se v odpalech. 

Hra rány s vyrovnáním - nejnižší počet ran.( 3/8 ze součtu HCP - 60% hracího hcp hráče s lepším hcp, 40% hracího hcp hráče s horším hcp ) . První vítěznou dvojici vytvořili Filip Bis a Vladimír Burian, druhou Otakar Korbička a Petr Dutkevič a třetí místo obsadili Denisa Feuereiselová a Lukáš Průša.
Již tradičně se o výbornou kulinářskou tečku  postaral Catering Gastrodeli Toušeň. Gratulujeme  vítězům a všem děkujeme za účast a pohodovou náladu.

Počasí v 14:03

teplota 8 °C
vítr bezvětří
počasí jasno

Stav hřiště

hřištěOTEVŘENO
drivingOTEVŘENO
pin position0
rychlost greenů stop


Poznámka

Od 1. 1. 2019 - 28. 2. 2019 - zimní greeny bez ohledu na počasí. Sleva na fee 50%.

Fotogalerie

Sněhulák cup 2019Silvestr 2018

created by GRAFIGTO