Golf Club Stará Boleslav

Mapa stránek|Vyhledávání:
« aktuality

07.04.2018 - Zahajovací jarní greensome

Zahajovací jarní greensome V sobotu 7. 4. 2018 náš klub zahájil golfovou sezónu Jarním greensomem. Turnaje se zúčastnilo 72 hráčů a hráček. I když bylo ráno velmi studené, všichni přišli s dobrou náladou a počasí je odměnilo konečnou, skoro letní pohodou. Popis hry a vítězství: Přihlášky dvojic případně jednotlivců - sestavení dvojic před startem. Oba hráči odehrají své míčky z odpaliště a následně vyberou lépe umístěný míček. Druhý míček zvednou. Pak se hráči střídají v odpalech až do zahrání míčku do jamky. Na další jamce odpalují opět oba hráči a opět vybírají lepší drive a střídají se v odpalech. 

Hra rány s vyrovnáním - nejnižší počet ran.( 3/8 ze součtu HCP - 60% hracího hcp hráče s lepším hcp, 40% hracího hcp hráče s horším hcp ) . První vítěznou dvojici vytvořili Filip Bis a Vladimír Burian, druhou Otakar Korbička a Petr Dutkevič a třetí místo obsadili Denisa Feuereiselová a Lukáš Průša.
Již tradičně se o výbornou kulinářskou tečku  postaral Catering Gastrodeli Toušeň. Gratulujeme  vítězům a všem děkujeme za účast a pohodovou náladu.

Počasí v 07:43

teplota 3 °C
vítr bezvětří
počasí polojasno

Stav hřiště

hřištěOTEVŘENO
drivingOTEVŘENO
pin position3
rychlost greenů stop


Poznámka

Každý všední den od 10:00 hod. - 15:00 hod. sleva na fee 20%. Hezkou hru.

Fotogalerie

Zaměstnanecký turnaj 2018Texas scramble II

created by GRAFIGTO